İkizce Masaj Eli̇z

İkizce masaj hareketlerinin yapılması aşamasında esas olan konu ritimli hareketlerin yapılması hususudur. Bu hareketler sayesinde kişi vücudunda titreşimler yapılarak kas sistemi ve vücut yapısı uyandırılma işlemi yapılmaktadır. Bu hareketler ile vücuda gevşeme sinyalleri gönderilerek beyinin hareketleri algılaması ve bu sayede çok fazla rahatlaması sağlanmaktadır.

Aynı zamanda bu ritimli hareketler kişilerin tek bir noktasına yapılmayarak vücudun her noktasında gezdirilmelidir.

İkizce mutlu son hamam

Ellerinizin vücudun üzerinde adeta dans ederek gezmesi sağlanmakta ve bu durum ile çeşitli noktalarda uyarılması sağlanmaktadır. yapma işlemi aşamasında kemikli alanlara uygulanacak baskının hafif olması önemlidir. Bu alanlarda yapılacak olan sert darbesel hareketlerin kemik yapısını olumsuz etkilemesi kaçınılmazdır. Bu açıdan dolayı kemik bulunan alanlarda dikkatli olması gereklidir.

İkizce hamam sauna

Aynı zamanda kişilerin ise kas yapısının yoğun olduğu bölgelerde de ani darbe ve sert hareketlerin faydasının büyük olduğu bilinmelidir. Sert bir dokunuş büyük bir rahatlığın sebebi olabilir. İkizce masaj . yapan kişi uygulanan kişinin vücudunun tamamen yeniden şekillendirildiğini ve bazı noktaların ise yontulma işleminin yapıldığını düşünerek hareket edebilir.