Altınordu Erotik Masaj Di̇de

Altınordu erotik masaj Refleksoloji masaj çeşidi ile ayak altında bulunan refleks noktalarına basılar uygulanmaktadır. Ayaklarda bütün beden bölgelerine, sistemlerine ve organlara karşılık geldiği belirlenen refleks noktaları bu uygulama için büyük öneme sahiptir. Bu noktalar tıpkı beden anatomisi gibi bir prensibe dayandırılmış adeta bir sanat eseridir. El ve parmak teknikleriyle özellikle bu refleks noktalarına uygulanan bası, gerginlik ve stresin azalmasını sağlamaktadır.

Altınordu fantezili masaj

Ayrıca bedendeki fizyolojik değişiklikleri tetikleyerek vücut içi sistemlerinin ve fonksiyonlarının normal randımana dönmesini sağlıyor. Sonuç olarak da insana rahatlama hissi vererek ilaçsız tıbbi tedavilerin temelini oluşturuyor.

Vücudumuzun aynası şeklinde düşünülen ayağa uygulanan masaj, uzak doğu geleneksel tıbbın bir parçası halindedir. Refleks bir diğer adı ile akapunktur noktalarına yapılan uygulama oldukça yaygındır.

Altınordu ateşli masaj

Ayak altında bulunan her bir nokta vücuttaki belirli bir organı temsil ettiği için bu konuda eğitimli, sertifikalı masaj terapistleri tarafından uygulanmalıdır. Refleksoloji olarak adlandırılan bu teknik bir çeşit denge sağlama uygulamasıdır. Altınordu erotik masaj . Kişinin kendini fiziksel, ruhsal ve duygusal açıdan iyi hissedip gevşemesi sağlanmaktadır.