Ordu Erotik Masaj Di̇lek

Ordu erotik masaj uygulamaları içerisinde yer alan Refleksoloji çok özel ve önemli bir uygulamadır. Refleksoloji yaş cinsiyet fark etmeksizin insanların ayak tabanına yapılan bir uygulama türüdür. Ayak tabanı insanın her bir organını temsil eder. Bu organları rahatlatmak, ağrısı varsa ağrısını dindirmek için organı temsil eden bölgeye uygulama yapılır.

Ordu fantezili masaj

Böylece hem ayak rahatlar hem de vücudun o bölgeleri gevşer. Aynı zamanda tüm gün bütün vücudun ağırlığını taşıyan ayaklara da bu masaj bir hediye olur. Yapılırken çeşitli yağlar ve kremler kullanılması daha etkili olur ayrıca ayak sağlığı da büyük ölçüde korunmuş olur.

Bir diğer önemli uygulamalardan biri de Shiatsu oluyor.

Ordu ateşli masaj

Shiatsu, Japon usulü bir uygulamadır. Ağır ve sert olduğu için mutlaka dikkat etmek gerekir. Ordu erotik masaj . Sert bir zemin üzerine kişi yatırılır ve uygulama yapılır. İki saata süren bu masaj kişiyi oldukça büyük bir etki bırakır. Elbette kas ağrıları söz konusu olur ancak alıştıktan sonra herkes bu uygulamayı kendi bedenine defalarca yaptırmak ister. Bedene iyi gelir.