Ordu Aybastı Evde Masaj Mutlu Son Müjde

Ordu aybastı evde masaj mutlu son Antik çağlardan günümüze kadar ulaşan Kleopatra masaj teknikleri sağlık getirmektedir. Eski Mısır ve Çin’de uygulanan bu özel yöntem insanlara şifa getiriyor. Kleopatra’nın özel şifacılarına yaptırdığı ayağa uygulanan yöntemler öne çıkıyor. Kadın- erkek herkeste etkili olan bu tekniklerin yararları saymakla bitmiyor. Ordu evde masaj mutlu son

Kleopatra masaj yöntemi; sinirleri uyarıp, yorgunluk ve strese çok iyi gelmektedir. Ordu aybastı evde masaj mutlu son . Bağışıklık sistemini güçlendiriyor, vücudun enerji akışını hızlandırıyor. Kan basıncını düşürüyor ve dengede tutuyor. Baş ağrısı ve inatçı olan migreni iyileştiriyor. Ciltteki kırışıkları giderir ve kırışık oluşumunu azaltır. Aynı zamanda vücuttaki lenflerin düzenli çalışmasını sağlıyor ve damar sertliğine iyi geliyor.

Kleopatra masaj yöntemi için öncelikle ayaklar iyice yıkanıp temizlendikten sonra kurulanır. Daha sonra esans yağ içerisine Hindistan yağı ve badem yağı eklenir. Ayak tabanından parmak uçlarına kadar elin iki başparmağı kullanılarak her noktaya bası uygulanır. Eklem yerlerinden parmaklar hafifçe bükülerek esans yağı vücuda yedirilir. Bu uygulama bir kaç kez düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Bu yöntem sayesinde vücutta gerginlik gider, bir rahatlama oluşur.