Kumru Mutlu Son Masaj Zi̇şan

Kumru mutlu son masaj Herhangi bir ekstra alete gerek yoktur masaj yapılırken. Tamamen kişinin gücüne, ağırlığına ve masaj yağlarına bağlıdır. Vücutta bulunan kaslara eller ile uygulanan doğru teknikler sayesinde kişinin rahatlaması ve iyileşmesi sağlanır. Artık günümüzde bu konuda eğitim almış doğru teknikler kullanan masörler bulunmaktadır. Bu sayede kişiler doğru teknikler sayesinde daha çabuk streslerini atar ve iyileşme gösterirler. Kumru mutlu son masaj .

Aslında masaj denildiği zaman ilk akla gelen yağ ile yapılan hareketlerdir. Vücudun tamamı yağlanarak, vücudun rahatlaması sağlanır. Aynı zamanda özel olarak hazırlanan masaj yağları da kullanılır. Özellikle yağların seçiminde kişinin cilt tipine uygun olan yağ seçiminin kullanılması gerekir. Uygun vücut yağı seçiminden sonra artık doğru hareketler kullanılarak vücut hareketlerine başlanabilir.

Kasların özelliklerinin bilinmesi ve hangi alanda hangi tekniklerin kullanılması gerektiği konusunda bilinçli olmak gerekir. uygulaması yapılırken kişinin bu konularda bilgisi bulunmuyor ise kaslara çok sert hareketler yapılarak, kasların zarar görmesine sebep olabilir. Bu tür zararların meydana gelmemesi için çok dikkat edilmesi, doğru tekniklerin uygulanması için eğitim alınması gerekir.