Kumru Masaj Emel

Kumru masaj Genel olarak bakıldığında hava sıcaklıklarında ani bir düşü ya da hızlı bir yükselme yaşandığı zaman çoğu kişi hastalanmaktadır. Metabolizması güçsüz olan insanlar vücutlarının kuvvetlenmesi, enerjilerinin artması için iğne ve ilaç tedavisini denemektedir. Ancak bu tedavilerden olumlu sonuç alınmaması durumunda denenmesi gereken bir yöntem daha bulunmaktadır. Bir türlü rahatsızlıklarından kurtulamayan bu kişiler sıcak bir yağ ile uygulanan masaj yöntemini deneyerek metabolizmalarının güçlenmesini sağlayabilirler.

Kumru mutlu son hamam

Sıcak bir yağ ile uygulanan masaj sayesinde mevsimsel geçişlerde hastalanan kişilerin bu sorunlarından kurtulmaları ya da bu sorunları daha az yaşamaları beklenmektedir. Bu tedavi sürecinin sistemli bir şekilde uygulanması; romatizmal hastalıklara, yaşanan eklem ağrılarına, ayaklarda ve bacaklarda yaşanan ağrılara oldukça iyi gelmektedir. Cildin yenilenmesine katkıda bulunan bu yöntem cildin daha güzel bir görünüme kavuşmasını da sağlamaktadır.

Sıcak yağ ile uygulanan masaj ağrısı bulunan kişilere, dizlerinde sıvı kaybı yaşayan hastalara, fizik tedavi sürecinde bulunan hastalara uygulanmasında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Kumru hamam sauna

Herhangi bir yan etkisi bulunmadığı için bu tedavi pek çok hastaya uygulanmaktadır.