İkizce Evde Masaj Belfü

Çinliler tarafından beş bin yıl önce kullanılmaya başlayan ve iğnesiz akupunktur olarak da adlandırılan masaj teknikleri, enerji kanalları üzerinde oluşan tıkanıklıkların parmak baskıları sonucu açılarak, enerji akışının sağlanmasıdır. Enerji kanallarında tıkanmalar oluştuğunda ve belirli bölgelerde enerji durağanlaştığında çok sayıda organa ve dokuya enerji akışı olmayacak, o organ ve dokuda hasarlar oluşmaya başlayacaktır.

Oluşan hasarlar çeşitli derecelerde ağrı ve sızı olarak ortaya çıkacaktır.

İkizce mutlu son evde

teknikleri ile enerji kanalları üzerine parmak baskıları uygulanır ve enerjinin hareketlenmesi ve organlara ulaşması sağlanır. Enerji akımı olan organ hızla kendisini yeniler ve oluşan ağrıları tedavi etmeye başlar.

İkizce evde mutlu son

Bu işlem sonundu kişi rahatlama ve esneklik hisseder. Enerji kanallarının açılması için uygulanan teknik çeşidine, akubası masaj tekniği denilmektedir.

Akubası tekniği belirli noktaları uyarır ve sıkışmaları giderir. İkizce evde masaj . Uyarılma sonucu enerji akımıyla birlikte kişide stres azalmaya başlar. Japonlar tarafından parmak baskısı olarak adlandırılan Shiatsu tekniği yaklaşık bin yıldır tedavi amaçlı olarak kullanılmaktadır. İsimleri farklıda olsa tüm teknikler sıkışmaları ve tıkanıklıkları gidermek amacıyla yapılmaktadır.