Aybastı Evde Masaj Behi̇ye

Bilinçli kişilerce ve doğru tekniklerle yapılan masaj sırasında kan dolaşımı hızı artar. Bu durum da bir çok sağlık probleminin kendiliğinden düzelmesi konusunda bile yeterli olabilmektedir. Vücut içindeki bir çok sisteme olumlu etki yapan tıbbi tedavi ve rahatlatma yöntemlerinden biri olarak kullanılmaktadır.

Aybastı mutlu son evde

Kan dolaşımının artması ile organ ve dokulara taşınan kan miktarı da artmaktadır. Dolayısıyla taşınan oksijen oranı da artış göstermektedir.

Aybastı evde mutlu son

Tüm organizmanın ihtiyaç duyduğu bir besin kaynağı olan oksijen doku ve organların beslenmesini sağlamaktadır. Hızlanan dolaşımla birlikte artan kanlanma ve oksijen, doku onarımını hızlandırmaktadır. Aynı zamanda organ ve dokulara taşınan oksijen, bölgelerdeki biyokimyasal olayların daha hızlı ve iyi olmasını sağlamaktadır. Aybastı evde masaj . Böylece masaj sayesinde bu oluşan reaksiyonlar sonrası meydana çıkan ve vücut için zararlı olan asidik maddelerin daha miktarını azaltarak antioksidan görevi görür.

Ellerle yapılan masaj tekniklerinde bası uygulaması sırasında lenf dolaşımı da düzenlenir. Sinirsel iletilerle, dokularda biriken zararlı maddelerin atılması kolaylaştırılmaktadır. Uyarılan cilt ile birlikte cilt altında biriken ödem ve toksik maddeler dolaşıma katılarak vücuttan uzaklaştırarak mekanik bir detoks görevi görmektedir.